American Crime Story'nin 3. sezonunda Hillary Clinton'ı canlandıracak isim belli oldu

American Crime Story'nin 3. sezonunda Hillary Clinton'ı canlandıracak isim belli oldu
American Crime Story'nin 3. sezonunda Hillary Clinton'ı canlandıracak isim belli oldu. Collider'ın haberine göre Emmy ödüllü oyuncu Edie Falco kadroya katıldı.

"Impeachment: American Crime Story" adı verilen yeni sezon Bill Clinton-Monica Lewisnky ilişkisine odaklanacak ve Jeffrey Toobin'in "A Vast Conspiracy: The Real Story of the Sex Scandal That Nearly Brought Down a President" kitabından esinlenerek hazırlanıyor. Monica Lewisnky yeni sezonun yapımcılarından birisi olarak ekipte yer alıyor.

Yeni sezonda Sarah Paulson, skandalı ortaya çıkaran Linda Tripp'i, Beanie Feldstein Monica Lewinsky'yi, Clive Owen Bill Clinton'ı, Annaleigh Ashford Clinton'ı suçlayan kadınlardan Paula Jones'u, Margo Martindale Linda'nın arkadaşı Lucianne Golberg'i, Billy Eichner ilişkiyi ilk duyuran Matt Drudge'ı, Betty Gilpin ise konuyla ilgili bir kitap yazmışlığı da olan köşe yazarı ve politika eleştirmeni Ann Coulter'ı canlandıracak.

Sarah Burgess'in senaryosunu kaleme aldığı sezonu Michael Uppendahl yönetecek. FX, 20th Television ve Ryan Murphy Productions yapımını üstlenecek. Üçüncü sezon yıl bitmeden ekranda olacak.

The Sopranos ve Nurse Jackie dizileriyle 4 Emmy ödülü kazanan Falco, son olarak Tommy dizisinde rol aldı. Yakında El Tonto ve Avatar serisinin yeni filmiyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER