This Is Us dizisi 5. sezonun yeni bölümleriyle FX'de ekrana gelecek!

This Is Us dizisi 5. sezonun yeni bölümleriyle FX'de ekrana gelecek!
Aile bağlarını ve duygusal gelgitleri etkileyici bir dille işleyerek geniş bir hayran kitlesine ulaşan This Is Us, merakla beklenen 5. sezonun yeni bölümleriyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 5 Mart’tan itibaren her cuma saat 21.30’da FX ekranlarında.
 
This Is Us, genç ebeveynler Jack ve Rebecca’nın 1980’lerdeki hayatına ve çocukları Kevin, Kate ve Randall’ın bugünkü yaşamlarına odaklanıyor. Emmy dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi olan dizide Pearson Ailesi’nin yıllar içerisinde yaşadığı olaylar ekrana taşınıyor. Harika ebeveynlere sahip, eşi benzeri olmayan üçüz kardeşlerin kalbe dokunan, duygusal ve aynı zamanda yüreklendirici hikayelerini konu alan “This Is Us”, 5. sezonun yeni bölümleriyle 5 Mart’tan itibaren her cuma saat 21.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FX ekranlarında.
 
Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ veVodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER