Yabanda 100 Gün programı DMAX’te ekrana gelecek!

Yabanda 100 Gün programı DMAX’te ekrana gelecek!
Birlikte yaşayabilmek, hayatta kalmak için her zamankinden daha çok önem taşıyor. Alaska'nın Tanana Nehri boyunca seyahat eden göçebe bir topluluğun kuruluş sürecini ve topluluk üyelerinin hayat hikayesini anlatan macera dolu program Yabanda 100 Gün, her Salı 20:55’te DMAX’te. 
 
Yerleşik hayattan vazgeçip her gece farklı bir yerde uyuma fikri kulağa nasıl geliyor? Bu, yerleşik düzen meraklıları için korkunç bir fikir; ancak doğayla iç içe yaşamayı heyecan verici bulan insanlar da var..

Yabanda 100 Gün, Alaska’nın uçsuz bucaksız bir köşesinde koloni kurmak için yola çıkan, evlerini ve ailelerini geride bırakan bir grup insanın hikayesini ekrana getiriyor.
Ancak, bu grubun kış gelmeden kendi kurallarını koyacakları, kendi kendine yetebilecekleri bir koloni kurmak için birlikte çalışmaları gerekecek. Daha önceden birbirini tanımayan bu gurubun, kendilerine yaşayacakları bir dünya inşa etmeleri için ise, yalnızca 100 günleri var.
 
Modern dünyayı terk edip göçebe yaşam tarzını benimseyen bir grup insanın, hayatta kalmak adına edecekleri mücadeleyi konu alan Yabanda 100 Gün, her Salı 20:55’te DMAX’te.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER