Mom ve NCIS: New Orleans sezon sezonunda ekrana veda edecek

Mom ve NCIS: New Orleans sezon sezonunda ekrana veda edecek
Mom ve NCIS: New Orleans dizileri için yolun sonu göründü. CBS kanalı iki dizinin de sezon sezonunda final yapacağını duyurdu.

Alison Janney'in başrolünde olduğu Mom dizisi hali hazırda 8. sezonuna devam ediyor. Anna Faris'e geçtiğimiz sezon finaliyle birlikte veda eden Mom dizisinin finali 6 Mayıs'ta yayınlanacak. Mom, devam eden sezonunda 0.6 reyting / 5.1 milyon izleyici ortalamasını tutturarak hem reyting hem de izleyici sayısını bakımından kanalın en çok izlenen 4. komedisi olarak yayınına devam ediyor.

NCIS: New Orleans ise devam eden 7. sezonunu 16 Mayıs'ta tamamlayacak. 

2014'te başlayan NCIS: New Orleans'ın kadrosunda Scott Bakula, Vanessa Ferlito, Necar Zadegan, Charles Michael Davis, Rob Kerkovich, Daryl “Chill” Mitchell, Chelsea Field ve CCH Pounder yer alıyor. Devam eden sezonunda 0.5 reyting / 4.8 milyon izleyici ortalaması tutturarak hem reyting hem de izleyici sayısını bakımından kanalın en çok izlenen 9. draması olarak yayınına devam ediyor.

NCIS serisinde ana dizinin yanı sıra NCIS: Los Angeles da yer alıyor. Ayrıca Hawaii şehrinde geçecek yeni bir NCIS dizisi için de hazırlıklar devam ettiriliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER