Fate: The Winx Saga, Netflix'ten 2. sezon onayını aldı

Fate: The Winx Saga, Netflix'ten 2. sezon onayını aldı
Fate: The Winx Saga, Netflix'ten 2. sezon onayını aldı.

22 Ocak'ta ilk sezonuyla ekrana gelen canlı-aksiyon (live-action) dizi, Nickelodeon’un animasyon dizisi Winx Club'dan esinlenilerek hazırlandı. Dizinin ikinci sezonunun çekimlerine bu yıl içinde İrlanda'da başlanacak ve sezon 8 bölümden oluşacak.
  • Netflix orijinal dizisi FATE: THE WINX SAGA ikinci sezonuyla maceralarına kaldığı yerden devam edecek.
  • İkinci sezonda Abigail Cowen; Bloom, Hannah van der Westhuysen; Stella, Precious Mustapha; Aisha, Eliot Salt; Terra ve Elisha Applebaum da Musa rolüne geri dönecek.
  • İkinci sezon oyuncu kadrosu ilerleyen günlerde duyurulacak.
  • Brian Young (The Vampire Diaries) ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı olarak geri dönüyor.
  • Brian Young ile birlikte Archery Pictures'dan (Riviera, The State) Judy Counihan,  Kris Thykier ile Rainbow'dan Cristiana Buzzelli ve Joanne Lee de yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor.

Dizi sorumlusu Brian Young, ikinci sezon için heyecanını şu sözlerle paylaştı: “İlk sezondaki altı bölüm, içinde güçlü perilerin yaşadığı bu son derece zengin dünyanın kapılarını araladı. Bloom'un hikayesi gelişmeye devam ederken, Aisha, Stella, Terra ve Musa hakkında daha fazla şey öğreneceğiniz için sabırsızlanıyorum! Yeni dönemde Alfea'da kimlerin geleceğini asla bilemezsiniz...”

Winx Club’ın yaratıcısı, Rainbow Group’un kurucusu ve CEO’su Iginio Straffi dizi hakkında şöyle konuştu: “Winx'in gerçek oyuncularla çekilen uyarlaması izleyiciyle çizgi filmde olduğu gibi bir bağ kuruyor. Yıllar geçtikçe global bir fenomen haline gelen Winx’te milyonlarca hayran diziyi içtenlikle takip etti. Bu destekleri sayesinde ‘Fate: The Winx Saga’ dünya çapında büyük bir başarı yakaladı. Dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından merakla beklenen dizinin ikinci sezonu Netflix'te başlayacak."

Fate: The Winx Saga Hakkında:

FATE: THE WINX SAGA, Öbür Dünya'da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir. Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği FATE: THE WINX SAGA Iginio Straffi imzalı, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin gerçek oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

Fate: The Winx Saga, öbür Dünya'da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Bloom rolünde Abigail Cowen, Stella rolünde Hannah van der Westhuysen, Aisha rolünde Precious Mustapha, Terra rolünde Eliot Salt, Musa rolünde Elisha Applebaum, Beatrix rolünde Sadie Soverall, Riven rolünde Freddie Thorp, Sky rolünde Danny Griffin, Dane rolünde Theo Graham ve Sam rolünde Jacob Dudman yer alıyor. Dizide ayrıca Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen ve Eva Birthistle da rol alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER