Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete, Kardeşlerim dizisi için özel açıklamalarda bulundu!

Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete, Kardeşlerim dizisi için özel açıklamalarda bulundu!
Yapımına NGM’in imza attığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı atv’nin yeni dizisi “Kardeşlerim”in başrol oyuncularından Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete projeye ait özel açıklamalarda bulundu.

Ahu Yağtu: “Suzan’ın izleyici ile buluşması için sabırsızlanıyorum”
 
“İzleyicinin hikâyesini öğrendikçe anlayacağı, çoğu zaman yaptıklarına hak vereceği, bazen hiç umulmadık durumlar yaratabilen bir kadın.”
 
Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Suzan karakteri ile yolunun kesişmesini ise güzel oyuncu şöyle anlatıyor; “Esasında Suzan karakteriyle Eylül’de tanıştık. Aralık sonu gibi çekimlere başladık. İnanın sete çıkmak için 3 ay bekledim. Bu bekleyiş heyecanımı fazlasıyla tırmandırdı. İlk andan beri beni yakalayan bir karakter oldu; o zamandan beri de bu karakterin doğması için sabırsızlanıyordum. Bakalım izleyici Suzan'la buluşunca neler hissedecek?”
 
Karakterinin sürprizlerle dolu olduğunun altını çizen Yağtu, Suzan hakkında merak edilenleri de paylaştı; “Suzan, çok güçlü bir kadın değil, sürprizli bir karakter…''
 
Başarılı oyuncu, Suzan’ın görünenin ardında pek çok duyguyu içinde yaşaması, kimselere bir şey yansıtmadan ayakta durmaya çalışması ve sürprizli biri olması karakteri kabul etmesinde etkili olduğunu, hikâyede ise izleyiciyi nelerin beklediğini şöyle özetliyor; “Hikâyemizin dramatik yapısı ve çatışmaları çok yüksek. Tüm izleyicinin kendinden bir şeyler bulacağı, insan olmanın, iyi ya da kotu olmanın, hayattaki dengesizliklerin haksızlıkların, çaba ve sevginin gücünün işlendiği bir hikâyemiz var.”

Cüneyt Mete: “Kardeşlerim, tüm insanların kalplerinin en derinlerine nüfus edecek bir hikâyeye sahip.”

Yeniden atv ekranlarında olduğu için mutlu olduğunu söyleyen Cüneyt Mete: “Yapımcımız Nazlı Heptürk ile bundan önce rol aldığım dizide 3 yıl beraber çalışmıştık. Yaz başında beni aradı. ‘Kardeşlerim’ yolculuğumuz böyle başladı.''
 
Başarılı oyuncu, karakterin ona cazip gelme nedenini ise şöyle özetliyor; “Oyunculuk kariyerimde genelde kötü adam rolleri oynadım. Bu sefer iyi adam oynamak istiyordum. ‘Kardeşlerim’ dizisi de tam bu döneme denk geldi. Yapımcımız, bu projeden bahsedince, neredeyse düşünmeden ‘Evet’ dedim.”
 
İzleyiciyi en çok nelerin etkileyeceğini ise şu şekilde özetliyor; ''Canlandırdığım Orhan Eren karakteri, 35 – 40 yaşlarında merhametli, iki çocuğu olan iyi kalpli bir aile babası. Abisi ve yengesinin vefatından sonra 4 yeğenine kol kanat germek için sabah akşam demeden çalışan tertemiz bir adam. Kardeşlerim dizisi, tüm insanların kalplerinin en derinlerine nüfus edecek bir hikâyeye sahip.”

Kardeşlerim, ilk bölümüyle 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de atv’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER