HBO için uyarlanan The Last of Us'ın başrolleri belli oldu

HBO için uyarlanan The Last of Us'ın başrolleri belli oldu
HBO için uyarlanan The Last of Us'ın başrolleri belli oldu. Kadroya katılan Pedro Pascal, Joel karakterini; Bella Ramsey ise Ellie karakterini canlandıracak.

Playstation’ın popüler oyunlarından The Last of Us'ın dizi versiyonu Mart 2020'de resmi onayı aldı. Uyarlamayı kanalın ödüllü draması Chernobyl'i hazırlayan Craig Mazin ile oyun ekibinden Neil Druckmann hazırlayacak. Projede yapımcı olarak Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da yer alıyor. The Last of Us'ın hikayesi orijinal oyuna göre hazırlanacak. 

Modern toplumun mahvoluşunun ardından 20 yıl geçmiştir. Kurtulanlardan Joel, 14 yaşındaki Ellie'yi karantina bölgesinden kaçırması için tutulur. Ufak bir iş gibi görünen bu durum kısa zamanda vahşileşir ve kalp kıran bir maceraya dönüşür. Bundan böyle ikisi hayatta kalmak için birbirine tutunmak zorundadır.

Disney+'ta yayınlanan The Mandalorian dizisinde de rol alan ve Game of Thrones'la bilinen Pascal, son olarak Wonder Woman 1984'le ekrana geldi. Ramsey de Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Lyanna Mormont rolüyle biliniyor ve son olarak His Dark Materials dizisinde rol aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER