Neve Campbell, Netflix'in The Lincoln Lawyer dizisinin kadrosunda

Neve Campbell, Netflix'in The Lincoln Lawyer dizisinin kadrosunda
Neve Campbell, Netflix'in The Lincoln Lawyer dizisinin kadrosunda.

Geçtiğimiz ay duyurulan yeni dizi, Michael Connelly romanlarından uyarlanacak ve uyarlamada serinin ikinci romanı The Brass Verdict'in kullanılması planlanıyor. Daha önce sinemaya uyarlanan The Lincoln Lawyer'ın film uyarlamasında başrolde Matthew McConaughey yer aldı. Dizide ise Manuel Garcia-Rulfo (Goliath, From Dusk Till Dawn: The Series) başrolde olacak.

Haller'ın kaleme aldığı The Lincoln Lawyer romanları, Lincoln Town marka arabasının arka koltuğunda büyük küçük demeden pek çok davayla ilgilenen idealist bir avukatı konu alıyor. Los Angeles'ta yaşayan Mickey Haller, avukat olan babasının ayak izlerini takip eden ve Meksikalı film yıldızı annesinin şovmenliğini işinde kullanan bir adam.

Campbell, Mickey'in ilk eski eşi Maggie McPherson'ı canlandıracak. Bölge savcısı vekili olarak çalışan Maggie, işine bağlılığıyla bilinen ve Maggie'yle pek anlaşamasa da onu hala önemseyen birisi. Ayrıca Hayley isimli genç bir kızları bulunuyor. David E. Kelley'in (Big Little Lies, Goliath) yazar ve yapımcı olarak yer aldığı The Lincoln Lawyer'da Ted Humphrey (The Good Wife, Wisdom of the Crowd) senarist, yapımcı ve showrunner olarak görev alacak.

Scream film serisiyle bilinen ve serinin yeni filminde de rol almaya hazırlanan Neve Campbell'ın TV kariyerinde House of Cards, Party of Five ve Titanic: Blood and Steel gibi yapımlar bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER