Katey Sagal'lı Rebel dizisi 8 Nisan'da başlıyor

Katey Sagal'lı Rebel dizisi 8 Nisan'da başlıyor
Katey Sagal'lı Rebel dizisi 8 Nisan'da başlıyor.

Grey's Anatomy'nin yapımcısı ve showrunnerı Krista Vernoff'un hazırladığı dizinin başrolünde Katey Sagal yer alıyor. İlk sezonu 10 bölüm sürecek dizide aktivist Erin Brockovich'in hayatından esinlenilecek. 

Hukuk diploması olmayan ama savunma adına çalışan Annie “Rebel” Bello, zeki, eğlenceli ve korkusuz bir kadındır. Savaştığı amaçları ve sevdiği kişileri oldukça önemseyen Rebel, inandıkları ve kazanabilmek için bedeli ne olursa olsun kendisini savaşmaya adamaktadır. Rebel'in kadrosunda Andy Garcia, John Corbett, James Lesure, Lex Scott Davis, Tamala Jones, Ariela Barer, Kevin Zegers ve Sam Palladio da yer alıyor. Dizinin yapımını ABC Signatureve Sony Pictures Television üstlendi.

 

ABC, Rebel'in yayın tarihiyle birlikte bazı değişiklikleri de duyurdu. Buna göre A Million Little Things dizisi 11 Mart'ta ekrana dönecek ve 7 Nisan'dan itibaren Çarşamba 22:00'de yayınlanacak. Vernoff'un diğer dizileri Grey's Anatomy ve Station 19, böylece Rebel'e perşembe günlerinde eşlik edecek. Başrolünde Topher Grace'in yer aldığı Home Economics dizisi ise 7 Nisan'da başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER