ABC'den yeni bir komedi dizisi geliyor: Home Economics

ABC'den yeni bir komedi dizisi geliyor: Home Economics
ABD'nin ulusal kanallarından ABC'den yeni bir komedi dizisi geliyor: Home Economics.

Kahkaha efektsiz dizide birbirleriyle sıcak ama rahatsız, bazen de hayal kırıklığı barındıran ilişkileri olan üç yetişkin kardeşin ilişkisi anlatılacak. Kardeşlerden birisi çok zengin, diğeri orta sınıf, bir diğeri ise ay sonunu anca getiren türden.

Bahar aylarında başlaması planlanan Home Economics'in başrollerinde Topher Grace (That ’70s Show), Caitlin McGee, (Bluff City Law), Jimmy Tatro (Modern Family), Karla Souza (How to Get Away With Murder), Sasheer Zamata, Shiloh Bearman, Jordyn Starr Curet, Chloe Jo Rountree ve JeCobi Swain yer alıyor.

McGee, risk grubundaki çocuklarla çalışan terapist ve en büyük kardeş Sarah'yı oynayacak. Öğretmen bir eşi olan ve zor geçinen Sarah'nın iki çocuğu var ve kardeşleri için bir akıl hocası aynı zamanda. Grace, son romanı olmasa da iyi satan birkaç kitabı olan roman yazarı, orta sınıftan Tom'a hayat verecek. Tatro ise kendi özel sermaye şirketine sahip kardeşlerin en zengini Conner'ı canlandıracak. Finanstan iyi anlayan Conner'ın kızı Gretchen'a nasıl ebeveyn olabileceğine dair bir fikri yok. Conner, (kendisinden pek de hoşlanmayan) kardeşlerine daha yakın olmak için Bay Area'ya taşınacak.

Dizinin senaryosunu Michael Colton (Penguins of Madagascar) ve John Aboud kaleme alıyor. Hikayesi Colton'un ailesinden esinleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER