Bull, 5. sezonuyla FOXCRIME ekranlarında devam ediyor!

Bull, 5. sezonuyla FOXCRIME ekranlarında devam ediyor!
Psikoloji, davranış bilimi ve teknoloji konusundaki uzmanlıklarını birleştirerek insanların davranışlarını yönetebilen Dr. Bull, ele aldığı tüm davaları 5. sezonda da titizlikle çözmeye devam ediyor. “Bull”, 5. sezonuyla 21 Aralık Pazartesi günü saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında.

Gerçek bir hikayeden esinlenen senaryosuyla Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan ve Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenen üç doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.

Psikolojiyi, insan sezgilerini ve yüksek teknoloji veri işleme tekniklerini kullanarak jüriyi, avukatları, şahitleri ve suçluları nelerin motive ettiğini anlamaya çalışan bir avukatın hikayesini ekranlara taşıyan “Bull”, 5. sezonuyla 21 Aralık Pazartesi günü saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Bull, merakla beklenen 5. sezonuyla 21 Aralık Pazartesi günü saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
 
Dünyanın en sevilen suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER