Netflix, Locke and Key ve Virgin River dizilerine 3. sezon onayı verdi

Netflix, Locke and Key ve Virgin River dizilerine 3. sezon onayı verdi
Netflix'ten iki yeni onay haberi geldi.

İkinci sezonu henüz yayınlanmayan Locke and Key, şimdiden gelecek sezonunu garantiledi. Yürütücü yapımcısı ve Carlton Cuse'la birlikte diziyi hazırlayan ikinci showrunner Meredith Averill de Netflix'le yeni bir içerik anlaşmasına imza attı.

Pandemi nedeniyle çekimlerini ertelemek zorunda kalan Locke and Key ekibi birkaç hafta önce ikinci sezonu çekmeye başlamıştı. Dizinin ikinci sezon çekimleri bu hafta içinde Toronto'da tamamlandı. Üçüncü sezonun çekimleri 2021'in başlarında başlayacak. İkinci sezon ise yine gelecek yıl içinde ekranda olacak.

IDW Entertainment imzalı çizgi roman serisinden uyarlanan Locke and Key'in kadrosunda Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Darby Stanchfield, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones ve Griffin Gluck yer alıyor.

İkinci sezonu 27 Kasım'da yayınlanan Virgin River da benzer şekilde üçüncü sezonunu garantiledi. Gelecek sezon 10 bölüm sürecek.

Robyn Carr'ın kaleme aldığı roman serisinden uyarlanan dizinin başrollerini Alexandra Breckenridge ve Martin Henderson paylaşıyor. Dizi, yeni bir hayata başlamak için Kuzey Kaliforniya'nın sakin bir kasabasına taşınan hemşire Mel Monroe'nun ve kasaba sakinlerinin hayatını anlatıyor.

Virgin River'ın üçüncü sezonunda Jack'in kız kardeşi Brie karakteriyle Zibby Allen (The Flash), Lilly'nin kızı Tara Anderson karakteriyle Stacey Farber (Degrassi: The Next Generation) de yer alacak. Dizinin kadrosunda Colin Lawrence (Riverdale), Lauren Hammersley (Orphan Black), Annette O’Toole (Smallville), Tim Matheson (Hart of Dixie), Grayson Gurnsey (Game On) ve Sarah Dugdale (Supernatural) de yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER