Seni Çok Bekledim dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Seni Çok Bekledim dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!
Star’ın yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Erzincan ve İstanbul’un ardından Katar çekimleri de hızla devam eden “Seni Çok Bekledim”in merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.
 
KADİR VE AYLİZ’İN TUTKU DOLU AŞKI
Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı,  Skala Yapım ve DNZ Film imzalı dizinin tanıtımına, iki başrol oyuncusunun romantik sahneleri damga vurdu. Uzun süren hazırlığın ardından, çekimlerine ara vermeden devam eden dizide, Kadir ve Ayliz’in tutkulu aşkı izleyiciyi ekranlara kilitleyecek!
 
GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un üstlendiği ‘Seni Çok Bekledim’, gerçek bir hayat hikayesini kolu alıyor. ‘Seni Çok Bekledim’in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise;  Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay,  Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER