İrem Helvacıoğlu, Seni Çok Bekledim'deki Ayliz karakterini anlattı!

İrem Helvacıoğlu, Seni Çok Bekledim'deki Ayliz karakterini anlattı!
Star’ın yeni dizisi, ‘Seni Çok Bekledim’ yakında seyircisi ile buluşacak. Dizide, ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu ‘Ayliz’ karakterini canlandıracak ve seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.
 
Erzincan’dan Katar’a, Katar’dan İstanbul’a uzanan tutkulu bir aşk hikayesinin konu edileceği “Seni Çok Bekledim”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini; Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim’in yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturuyor.
 
‘Seni Çok Bekledim’de ‘Ayliz’ karakterini canlandıracak olan İrem Helvacıoğlu, oyunculuğuyla da beğeni toplayacak. Ayliz’i ‘güçlü bir karakter’ olarak tanımlayan Helvacıoğlu; “Ayliz; kendini aşka kapatmış, sevilmeyi bilmeyen genç bir kadın. Annesiyle olan farklı ilişkisi ve babasını hiç tanımamasından dolayı Ayliz’in aidiyet duygusu yok. En yakın arkadaşı Şebnem, (Sibel Şişman) kardeşi gibi. Onun dışındaki herkese mesafeli. Kalp kırmayan, naif duruşuyla  güçlü bir kadın. Aşık olmak, biriyle ilişki kurmak  onun için bir tabu ve bu yüzden kendi  alanında kalmak ona güven hissi veriyor” dedi.
 
Diziyi izleyenlerin, hayallerine farklı bir açıdan bakacaklarını söyleyen Helvacıoğlu; “Hiçbir şey imkansız değildir. Diziyi izleyenler imkansız dedikleri hayallerine farklı bir açıdan bakacaklar. Yaşadığımız  an, herhangi biri için önemsiz bir tesadüften ibaret olabilir ama diğeri için  gerçekleşmesi gereken, ‘zamanını beklemiş’ mucizedir. Belki de bundan sonra izleyenler, kendi tesadüflerine daha farklı bakacaklar” şeklinde konuştu.

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da.  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER