Adrenalin sporlarının büyüleyici dünyası Kasım ayında Fast&FunBox HD'de!

Adrenalin sporlarının büyüleyici dünyası Kasım ayında Fast&FunBox HD'de!
Fast&FunBox HD, otomobil yarışları, motokros, sörf, snowboard, skateboard, wakeboard, kaya tırmanışı, bisiklet motokros (BMX), serbest stil motokros (FMX), paraşüt, kaykay, serbest koşu, base jumping ve çok daha fazlasını sunuyor.

Fast&Funbox HD, Kasım ayında adrenalin sporlarının büyüleyici dünyasını, birbirinden ilginç yapımlarla ekrana getiriyor.

Aksiyon Sporları Dünyası (Action Sports World)– 27 Kasım Cuma - Saat: 00:00
Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece yarısında, dünyanın her yerinden alternatif sporlar dünyasının en son haberlerini ve olaylarını ekranlara getiren programın yeni bölümünü izleyeceğiz. Neler yeni ve neler oluyor, kimler popüler ve kimler değil, kim kuralları yeniden yazıyor. Aksiyon Sporları Dünyası, sadece dünyanın aksiyon sporlarının sunabileceği sürat eğlencesi arayan, özellikle genç izleyicilerin aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir program.

Eğlence İçin (For Fun Only) – 28 Kasım Cumartesi - Saat: 18:30
Cumartesi akşam üstü ekranlara gelecek “Eğlence İçin”, gündelik hayattan tutkularının dünyasına kaçan insanları konu alan bir program. Harika hobilerin dünyasına yolculuk yapan serinin ilk halkası, binicilikten, arazi sürücülüğüne, balon ve hava akrobasisine, spor faaliyetlerine yoğunlaşıyor. İlk bölüm binicilik tutkunlarını anlatıyor. Polonya’daki bir at çiftliğinin parkurlarında geleceğin yıldız binicileri ve onların inanılmaz antrenörleriyle tanışıyoruz. Bu sporun güzelliğinin yanı sıra, biniciliğin adım adım nasıl öğrenilebileceğini izliyoruz.

Serbest Sporlar Dünyası 2019, Bölüm 1 (World of Freesports 2019, Ep 1) – 29 Kasım Pazar – Saat 10:00
Pazar sabahı ekranlara gelecek Serbest Sporlar Dünyası, dünyada görülmüş en iyi açık hava ve doğa sporları etkinliklerini sunuyor. Serbest sürüşten, yüksek zirvelere tırmanışa, sörften, dağ bisikleti yarışlarına kadar çok farklı sporlar, bu programla ekranlarımıza geliyor.

Fast&FunBox izlemek isteyen adrenalin tutkunları, seçkin TV platformları TV+ Kanal 83, KabloTV Kanal 231, D-Smart Kanal 71 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER