Netflix'in yeni dizisi Tiny Pretty Things 14 Aralık’ta başlıyor

Netflix'in yeni dizisi Tiny Pretty Things 14 Aralık’ta başlıyor
Netflix'in yeni dizisi Tiny Pretty Things 14 Aralık’ta başlıyor.

Sona Charaipotra ve Dhonielle Clayton'ın Tiny Pretty Things adlı romanından uyarlanan dizi, seçkin bir bale akademisinin dünyasında geçiyor. Dizi, evlerinden uzakta, başarı veya çöküşün eşiğinde olan genç yetişkinlerin yükselişini ve düşüşünü aktarıyor.

Şikago'nun tek seçkin dans akademisi olan Archer Bale Okulu, kentin tanınmış profesyonel topluluğu olan City Works Ballet için balerin yetiştirmektedir. Archer Bale Okulu, farklı geçmişlerden gelen dansçılar için bir vahadır. Burada zengin ve fakir, güneyli ve kuzeyli birlikte eğitim alır. Dansçıların ortak noktaları ise ender bir yetenek, dans tutkusu, topluluğa duyulan sadakat ve hayalleri konusunda bir B planlarının olmayışıdır.

Insurrection Media tarafından geliştirilen ve yapımı gerçekleştirilen Tiny Pretty Things, HarperCollins ile kurulan stratejik iş birliğinin ürünü.

  • Senarist/Dizi Sorumlusu/Baş Yapımcı: Michael MacLennan
  • Oyuncular: Shaun Benson, Brennan Clost, Barton Cowperthwaite, Damon J. Gillespie, Bayardo De Murguia, Lauren Holly, Kylie Jefferson, Casimere Jollette, Anna Maiche, Daniela Norman, Michael Hsu Rosen, Jess Salgueiro, Tory Trowbridge
  • Baş Yapımcılar: Insurrection Media'dan Kiliaen Van Rensselaer, Jordanna Fraiberg ve Deborah Henderson; Mojo Films'den Gary Fleder ve Gabrielle Neimand ile Peacock Alley'den Carrie Mudd
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER