Space Force'a 2. sezon onayı veren Netflix, The Order'ı iptal etti

Space Force'a 2. sezon onayı veren Netflix, The Order'ı iptal etti
Netflix'ten bir onay, bir de iptal haberi geldi. Space Force'a 2. sezon onayı veren şirket, The Order'ı ikinci sezonunun ardından iptal etti.

Steve Carrel'ın başrolünde yer aldığı Space Force, 29 Mayıs'ta ilk sezonuyla ekrana geldi. Yüksek bütçesine ve geniş kadrosuna rağmen eleştirmenlerin pek de beğenmediği dizi, elde ettiği izlenme oranlarıyla Netflix'i memnun etmişti. İkinci sezon öncesi dizinin bütçesini azaltmak amacıyla prodüksiyon Los Angeles'tan Vancouver'a taşınacak. Çekimler 2021'de yapılacak, yayın tarihi ise şimdilik belli değil.

Norm Hiscock (Brooklyn Nine-Nine, Parks and Recreation) dizinin ekibine yürütücü yapımcı olarak, Dr. Chan Kaifang karakterini canlandıran Jimmy O. Yang ise yazar olarak dahil oldu. Space Force'un kadrosunda Lisa Kudrow, John Malkovich, Ben Schwartz, Noah Emmerich, Fred Willard, Tawny Newsome, Diana Silvers, Alex Sparrow ve Don Lake gibi isimler de yer alıyor.

İkinci sezonu 18 Haziran'da yayınlanan The Order'ın iptal haberini yaratıcısı Dennis Heaton sosyal medya hesabından duyurdu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER