Gossip Girl'ün yeni versiyonundan ilk kareler geldi

Gossip Girl'ün yeni versiyonundan ilk kareler geldi
Gossip Girl dizisinin hazırlıkları devam eden yeni versiyonundan ilk kareler geldi.

Warner Media'nın yeni dijital platformu HBO Max'te yayınlanacak dizinin kadrosunda Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay gibi isimler yer alıyor. Projenin sezonu 10 bölüm sürecek ve 'devam' özelliğinde olacak. 

Gossip Girl ile aynı evrende geçecek dizide karakterler Constance Billard School'a gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School'da okuyacak. Modern versiyonun hikayesi yine New York'ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak. Kristen Bell yeni dizide de anlatıcı olarak yer alacak. 2021'de yayınlanacak yeni dizinin yapımı bir kez daha Josh Schwartz ve Stephanie Savage, senaryosunu ise Joshua Safran üstlendi.

Yayınlanan karelerin bir kısmında karakterler ana dizinin ikonik mekanlarından Metropolitan Müzesi'nde görünüyor. Ayrıca Constance Billard ve St. Jude’s'un formaları da dikkat çekiyor. Diğer kareleri gelecek sayfalarda da bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER