BLACKPILLS’in kısa formatlı dizileri Türkiye’de ilk kez Vodafone TV’de yayınlanacak!

BLACKPILLS’in kısa formatlı dizileri Türkiye’de ilk kez Vodafone TV’de yayınlanacak!
Vodafone TV, dizisever müşterileri için yeni bir içerik sunuyor. Dünyaca ünlü içerik üreticisi BLACKPILLS’in kısa formatlı dizileri Türkiye’de ilk kez Vodafone TV’de yayınlanacak. Vodafone TV, izleyicilerine 35’in üzerinde BLACKPILLS dizisi izleme imkânı sağlayacak.

Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, müşterilerine her an her yerden dizi izleme ayrıcalığı yaşatacak yeni bir içerik sunuyor. Dünyanın önde gelen içerik üreticilerinden BLACKPILLS ile anlaşan Vodafone TV, izleyicilerine 35’in üzerinde dizi izleme imkânı sağlayacak. Buna göre, Vodafone TV’de her hafta yeni bir dizi tüm bölümleriyle birlikte yayınlanacak. Mobil ekran deneyimini de maksimumda yaşatacak, özel olarak kurgulanmış hikâyeleri ve çekim teknikleri ile BLACKPILLS dizileri, Türkiye’de ilk kez Vodafone TV’de yayınlanacak. Vodafone TV kullanıcıları, TycoonIcarusSkinford S1A Girl Is A Gun ve Rounds gibi BLACKPILLS içeriklerini, hiçbir ek ücret ödemeden, paketleri çerçevesinde izleyebilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, özellikle dizisever müşterilerimiz için yepyeni bir içeriğe evsahipliği yapıyoruz. Dünyanın önde gelen içerik üreticilerinden BLACKPILLS’in özellikle genç izleyiciler arasında çok ses getiren kısa formatlı dizilerini Vodafone TV ekranlarına getiriyoruz. Türkiye’de bir ilk olan bu servisimizle kullanıcılarımız mobil haldeyken de dizi izlemenin keyfine varacak. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servislerle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

BLACKPILLS İcra Kurulu Başkanı Patrick Holzman ise şöyle konuştu:
“BLACKPILLS’in hızlanan ve büyüyen hikâyesini Türk izleyicilere Vodafone TV ile ulaştırmaktan dolayı son derece heyecanlıyız.”

Kısa formatlı dizilerde uzman
Patrick Holzman ve Daniel Marhely tarafından 2017’de kurulan BLACKPILLS, 3 yıldan kısa bir sürede, aralarında Monica Bellucci, James Franco, Denise Richards gibi ünlü Hollywood yıldızlarının da yer aldığı 50’yi aşkın dizi film projesine imza attı. Mart 2019’da bir stüdyo da kuran BLACKPILLS, dünyaca ünlü canlı yayın platformları, uluslararası TV ağları ve prodüksiyon şirketleri ile işbirliği yapmaya başladı. BLACKPILLS, özellikle yoğun akıllı telefon kullanımıyla ön plana çıkan genç kuşak izleyicilerin alışkanlık ve ilgi alanlarına uygun kısa süreli ve kolay tüketilen içerikler üretiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER