Vahide Perçin, Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etti!

Vahide Perçin, Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etti!
Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar Yaman karakteriyle üç sezondur dizi izleyicilerinin beğenisini kazanan Vahide Perçin, 71’nci bölümde diziye veda etti. 

Usta oyuncu Vahide Perçin’in üç sezondur Adana’da birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla vedalaşması duygusal anlara sahne oldu. 

Üçüncü sezonunda adeta aile gibi olan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ekibi, hem sosyal medya üzerinde hem de setteki son günlerinde yüz yüze, duygusal anlar yaşadılar.

Başta dizinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, Vahide Perçin’e duygularını ve teşekkürlerini paylaşımları ile dile getirdiler.

Yayına girmesinden yaklaşık bir yıl önce ön hazırlıkları başlayan dizinin hikayesi de planlandığı şekilde ilerledi. 

Şimdi, Yaman ailesi de Çukurova da Hünkar’sız… Kendi deyimiyle oğlunun “Hem tahtını, hem bahtını” yapmak için aldığı kararlar ile pek çok kaderi değiştiren, pişmanlıkları ile hesaplaşan, herkesle helalleşen Hünkar’ın ölümünden sonra, Çukurova’da neler olacak?  

Dizinin en güçlü karakterlerinden olan Hünkar’ın vedasının ardından kamera arkasında da tüm ekip ustaları ile vedalaştı. Keyifle geçen 71 haftalık çalışmanın ardından Vahide Perçin’in Adana günleri sona erdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER