Rachel Keller, Tokyo Vice dizisinin kadrosuna katıldı

Rachel Keller, Tokyo Vice dizisinin kadrosuna katıldı
Legion ve Fargo dizileriyle bilinen, son dönemde Dirty John'la da ekrana gelen Rachel Keller, Tokyo Vice dizisinin kadrosuna katıldı. Keller, program uyuşmazlığı nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kalan Odessa Young'ın yerine geldi.

HBO Max'te yayınlanacak yeni dizinin başrollerinde Ansel Elgort ve Ken Watanabe yer alıyor. Jake Adelstein'in kitabından uyarlanan dizinin senaryosunu J.T. Rogers kaleme aldı. Tokyo Vice, pandemi öncesi ilk bölümünün çekimlerine başlamış ama mecburen durmuştu. Dizinin Kasım sonunda yeniden Tokyo'da çekimlere dönmesi bekleniyor.

2009'da piyasaya çıkan "Tokyo Vice: An American Reporter on the Police Beat", Japon olmayıp Japonya'nın en büyük gazetelerinden birisinde çalışan bir adamın polis teşkilatındaki yozlaşmışlığı ortaya çıkarmasını konu alıyor. Kitabın 2013'te film olarak uyarlanması düşünülmüş, yine Rogers'ın kaleme aldığı filmi Anthony Mandler'in yöneteceği ve Daniel Radcliffe'in başrolü üstleneceği gündeme gelmişti.

Keller, bir gece kulübünde hostes olarak çalışan, işi gereği hem Yakuza çetesinden isimlerle hem de yüksek profilli müşterilerle ilgilenmek zorunda kalan Samantha'yı canlandıracak.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER