Amazon Prime'dan yeni bir psikolojik gerilim dizisi geliyor: Tell Me Your Secrets

Amazon Prime'dan yeni bir psikolojik gerilim dizisi geliyor: Tell Me Your Secrets
Amazon'dan yeni bir psikolojik gerilim dizisi geliyor. Platform, Tell Me Your Secrets'ın haklarını aldı.

ABD'nin kablolu kanallarından TNT için hazırlanan drama, ilk olarak 2018'de gündeme geldi. Pilot bölümünün ardından resmi onay aldı ve 10 bölümlük sezonunun çekimleri tamamlandı. Ancak TNT diziyi yayınlamaktan vazgeçince Tell Me Your Secrets'ten haberler kesilmişti. Harriet Warner'ın (Dangerous Liaisons) yaratıcı ve senarist, John Polson'ın (Elementary) yönetmen, Studio T ve Made Up Stories'in yapımcı olduğu dizinin sezonu 2021'de yayınlanacak. 

Dizinin kadrosunda Lily Rabe, Amy Brenneman, Hamish Linklater, Enrique Murciano, Stella Baker, Elliot Fletcher, Xavier Samuel, Chiara Aurelia, Ashley Madekwe, Bryant Tardy, Marque Richardson, Katherine Willis, Richard Thomas, Emryi Crutchfield, Charles Esten gibi isimler yer alıyor.

Tell Me Your Secrets, sorunlu geçmişleri olan üç karakter üzerine kurulu bir yapım. Emma (Rabe), bir zamanlar tehlikeli bir katille göz göze gelmiş bir kadın. John (Linklater), umutsuzca kefaret peşinde olan eski bir seri avcı. Mary (Brenneman) ise kayıp kızını aramaya devam eden yas içindeki bir anne. Bu üç karakterin geçmişleri zamanla daha da kasvetli hale geldikçe kurban ve avcı olmak arasındaki çizgiler silikleşecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER