Why Women Kill'in 2. sezon kadrosu genişliyor

Why Women Kill'in 2. sezon kadrosu genişliyor
Why Women Kill'in 2. sezon kadrosu genişliyor.

Diziye Allison Tolman ve Nick Frost'un ardından Lana Parrilla (The Tax Collector), B.K. Cannon (Sin City Saints), Jordane Christie (The Haunting of Hill House), Matthew Daddario (Shadowhunters) ve Veronica Falcón (Queen of the South) da katıldı.

Antoloji türündeki dizinin ilk sezonu geçtiğimiz yıl ekrana gelmişti. İkinci sezonda ise yeni karakterler ve oyuncular eşliğinde ihanet odaklı yeni bir hikaye anlatılacak. 1949 yılında geçen hikaye, güzel olmanın anlamını, yok sayılmanın ve toplum tarafından üstten bakılmanın etkilerini, insanların dünyaya gösterdiklerinin perde arkasındaki gizli gerçeğin ortaya çıkışını ve bir kadının ait olabilmek için yapabileceklerini konu alacak.

Kadroya daha önce katılan Tolman'ın Alma isminde dünyanın gaddarlığı konusunda iyimser olan biraz tuhaf ve çekingen bir ev hanımını oynayacağı açıklanmıştı. Frost ise Alma'nın veteriner olarak çalışan kocası Bertram'ı canlandıracak.

Parilla, zengin ve şeytani Carlo Castillo'nun alaycı eşi Rita'yı canlandıracak. Yaşlı kocasının ölmesini bekleyen Rita, bir bahçe kulübü işletiyor ve zamanının çoğunu genç aşığıyla geçiriyor.

Cannon, Alma'nın kızı Dee'yi oynayacak. Bir restoranda garson olarak çalışan Dee, kendisini gizli aşığıyla hem heyecan verici hem de küçük düşürücü gayrı meşru bir ilişkinin içinde buluyor.

Christie, Vern isminde sert bir dedektifi oynayacak. Rita, genç aşığının kendisini aldattığını düşününce Vern'i tutacak. Daddario ise Rita'nın bahsi geçen aşığı Scooter'a hayat verecek. Aktör olmak isteyen, pek de zeki olmayan, seksi ve yakışıklı Scooter, Rita tarafıdan hoş tutulsa da gizli bir ilişkiye başlıyor.

Falcón, Carlo'nun kızı Catherine'i canlandıracak. Babasının karısı Rita'dan zerre hoşlanmayan Catherine, gizemli bir kazanın ardından eve döndükten sonra onu mahvetmenin yollarını arayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER