Why Women Kill'ın 2. sezon kadrosu belli olmaya başladı

Why Women Kill'ın 2. sezon kadrosu belli olmaya başladı
Why Women Kill'ın 2. sezon kadrosu belli olmaya başladı.

Antoloji türündeki dizinin ilk sezonu geçtiğimiz yıl ekrana gelmişti. İkinci sezonda ise yeni karakterler ve oyuncular eşliğinde ihanet odaklı yeni bir hikaye anlatılacak. Hazırlıkları başlayan sezona ilk olarak Allison Tolman (Emergence) ve Nick Frost (Fighting With My Family) dahil oldu. 

1949 yılında geçen hikaye, güzel olmanın anlamını, yok sayılmanın ve toplum tarafından üstten bakılmanın etkilerini, insanların dünyaya gösterdiklerinin perde arkasındaki gizli gerçeğin ortaya çıkışını ve bir kadının ait olabilmek için yapabileceklerini konu alacak.

Tolman, Alma isminde dünyanın gaddarlığı konusunda iyimser olan biraz tuhaf ve çekingen bir ev hanımını oynayacak. Kocasının gizli hobisini öğrendiğindeyse hayatı karışacak. Frost ise Alma'nın veteriner olarak çalışan kocası Bertram'ı canlandıracak.

Desperate Housewives'ın ve Devious Maids'in yaratıcısı olarak bilinen Marc Cherry'nin hazırladığı komedi-drama türündeki projenin ilk sezonunun hikayesi üç farklı zamanda ve üç kadın etrafında geçiyor: 60'lı yıllarda bir ev hanımı, 80'li yıllarda sosyeteden bir kadın ve 2010'larda bir avukat. Kadınların hepsi evliliklerindeki ihanetle yüzleşiyorlar ve dizide kadınların rolleri farklı olsa da ihanete verdikleri tepkinin farklı olmadığı anlatılıyor.

Ginnifer Goodwin (Once Upon a Time) 1963'ten bir ev hanımını, Lucy Liu (Elementary) 1984'ten bir sosyete mensubunu, Kirby Howell-Baptiste ise 2019'dan bir avukatı oynuyor. Dizinin yapımını Imagine Television ve CBS Television Studios üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER