Ahsen Eroğlu, oyunculuğuyla olduğu kadar resim yeteneği ile de dikkat çekiyor!

Ahsen Eroğlu, oyunculuğuyla olduğu kadar resim yeteneği ile de dikkat çekiyor!
Rol aldığı yapımlarla kısa sürede izleyicilerin ilgisini çeken ve şu an ekranlarda olduğu Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisindeki Dicle karakteriyle büyük beğeni toplayan Ahsen Eroğlu, resim yeteneği ile de adından söz ettirecek. Yıllardır resim sanatıyla ilgilenen genç oyuncu, bu hobisini 221B Dergisi için tasarladığı kapaklarla da perçinliyor. 
 
‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’, ‘Annem’ ve ‘Kuzgun’ gibi yapımlarla tanınan ve bu sezon Star TV’de ekranlara gelen ‘Menajerimi Ara’ ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan genç kuşağın son zamanların en çok konuşulan oyuncularından Ahsen Eroğlu, kamera önü performansı kadar bir yeteneğiyle daha öne çıkıyor. Yıllardır hem tuval üzerine hem de dijital olarak resimler yapan Eroğlu, polisiye kültür dergisi 221B’nin son sayısının kapağına imza attı. 
 
İrlanda Polisiyesi’ni yansıtan bir illüstrasyon tasarlayan genç oyuncu, daha önce yine aynı dergi için geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden polisiye edebiyatın usta kalemi Celil Oker’i resmetmişti. ‘Menajerimi Ara’ setinde molalarda rol arkadaşlarını da çizen Eroğlu, tüm çizimlerini sosyal medya mecrası Instagram’da ‘Ahsen Eroğlu Art’ adlı sayfasında paylaşıyor. 
 
Oto portreden soyut resme, gündelik hayat enstantanelerinden popüler kültür ilhamlarına kadar sınırsız bir yelpazeye sahip olan oyuncu, resim üzerine eğitim alarak bu yeteneğini bir adım daha ileri taşımakla birlikte sergi açmayı da hedefliyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER