Netflix'in biyografik yeni drama dizisi Selena: The Series, 4 Aralık'ta başlıyor

Netflix'in biyografik yeni drama dizisi Selena: The Series, 4 Aralık'ta başlıyor

Netflix'in biyografi türündeki yeni drama dizisi Selena: The Series, 4 Aralık'ta başlıyor. Dizinin tanıtımı ve posteri yayınlandı.

Tejano müzik türünün ünlü ismi Selena Quintanilla'nın konu alan dizide Selena'nın ünlü olmaya giden yolda yaşadıkları; ailesinin ve kendisinin yapmak zorunda kaldığı tercihler anlatılacak. Quintanilla, 24 yaşında en yakın arkadaşı ve fan kulübünün yöneticisi tarafından vurularak öldürüldü. Ölümüne kadar 60 milyon albümü satmıştı.

Christian Serratos'un başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda Ricardo Chavira, Gabriel Chavarria,Julio Macias, Jesse Posey, Hunter Reese Peña, Carlos Alfredo Jr., Juan Martinez, Daniela Estrada, Paul Rodriguez Jr., Noemi Gonzalez, Seidy Lopez ve Madison Taylor Baez gibi isimler yer alıyor.

1971-1995 arası yaşayan şarkıcının hayatı daha önce "Selena" isimli filmle vizyona geldi ve 1997 yapımı filmin başrolünde Jennifer Lopez yer aldı. Yeni dizinin senaryosunu Moisés Zamora kaleme aldı, Campanario Entertainment ise yapımcılığını üstlendi. Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER