Eccho Rights, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir'i MIPCOM'a götürüyor

Eccho Rights, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir'i MIPCOM'a götürüyor
Eccho Rights, MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Her yıl Cannes'da düzenlenen içerik fuarı için pandemi nedeniyle ilk olarak hibrid kararı çıkmış, ardından fiziksel kısmı tamamen iptal edilmişti. "MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak. MIPJunior da MIPCOM 2020'nin içinde yer alacak. Canneseries ise aksine hem dijital olarak hem de fiziksel olarak 9-14 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. MIPCOM'a katılanlar Canneseries'in dijital kısmında da yer alabilecekler. Fuarın bu seneki onur konuğu ülkesi ise Kore.

BBC Studios, ITV Studios ve Fremantle gibi Cannes'a giden pek çok büyük şirketin dijital versiyonda yer alması bekleniyor. Bunlardan birisi olan Eccho Rights'ın fuara götüreceği dizilerin arasında Kırmızı Oda (The Red Room), Doğduğun Ev Kaderindir (My Home My Destiny), Kuzey Yıldızı İlk Aşk (North Star), Yemin (The Promise) ve Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet (Legacy) de yer alıyor.

Şirket ayrıca Türkiye'den ve öbür ülkelerden birçok projenin yer aldığı geniş kataloğundaki diğer pek çok yapımı da MIPCOM Online+ kapsamında tanıtacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER