Inter Medya, Sefirin Kızı ve Ramo'yu MIPCOM'a götürüyor

Inter Medya, Sefirin Kızı ve Ramo'yu MIPCOM'a götürüyor
Inter Medya, MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Her yıl Cannes'da düzenlenen içerik fuarı için pandemi nedeniyle ilk olarak hibrid kararı çıkmış, ardından fiziksel kısmı tamamen iptal edilmişti. "MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak. MIPJunior da MIPCOM 2020'nin içinde yer alacak. Canneseries ise aksine hem dijital olarak hem de fiziksel olarak 9-14 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. MIPCOM'a katılanlar Canneseries'in dijital kısmında da yer alabilecekler. Fuarın bu seneki onur konuğu ülkesi ise Kore.

BBC Studios, ITV Studios ve Fremantle gibi Cannes'a giden pek çok büyük şirketin dijital versiyonda yer alması bekleniyor. Bunlardan birisi olan Inter Medya'nın fuara götüreceği dizilerin arasında Sefirin Kızı (The Ambassador's Daughter), Ramo, Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands), Yarım Kalan Aşklar (Interrupted) ve Baharı Beklerken (The Light of Hope) de yer alıyor.

Şirket ayrıca geçtiğimiz yılın en çok izlenen Türk filmi Yedinci Koğuştaki Mucize (Miracle in Cell No. 7), format projeler Money Monster ve Mother in Style gibi pek çok yapımı da MIPCOM Online+ kapsamında tanıtacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER