MISTCO, Masumlar Apartmanı'nı ve Benim Adım Melek'i MIPCOM'a götürüyor

MISTCO, Masumlar Apartmanı'nı ve Benim Adım Melek'i MIPCOM'a götürüyor
MISTCO, MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Her yıl Cannes'da düzenlenen içerik fuarı için pandemi nedeniyle ilk olarak hibrid kararı çıkmış, ardından fiziksel kısmı tamamen iptal edilmişti. "MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak. MIPJunior da MIPCOM 2020'nin içinde yer alacak. Canneseries ise aksine hem dijital olarak hem de fiziksel olarak 9-14 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. MIPCOM'a katılanlar Canneseries'in dijital kısmında da yer alabilecekler. Fuarın bu seneki onur konuğu ülkesi ise Kore.

BBC Studios, ITV Studios ve Fremantle gibi Cannes'a giden pek çok büyük şirketin dijital versiyonda yer alması bekleniyor. Bunlardan birisi olan MISTCO'nun fuara götüreceği dizilerin arasında Masumlar Apartmanı (The Innocents) ve Benim Adım Melek (Melek A Mother's Struggle) de yer alıyor.

Şirket ayrıca Güvercin (Golden Cage), Elimi Bırakma (Hold My Hand), Şampiyon (Champion), Halka (The Circle), Vuslat (Beloved), Diriliş Ertuğrul (Resurrection: Ertugrul), Payitaht Abdülhamid (The Last Emperor), Adını Sen Koy (Prisoner of Love), Hangimiz Sevmedik (Surprise Marriage) gibi pek çok yapımı da MIPCOM Online+ kapsamında tanıtacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER