Kanal D International, Çatı Katı Aşk ve Hekimoğlu'nu MIPCOM'a götürüyor

Kanal D International, Çatı Katı Aşk ve Hekimoğlu'nu MIPCOM'a götürüyor
Kanal D International, MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Her yıl Cannes'da düzenlenen içerik fuarı için pandemi nedeniyle ilk olarak hibrid kararı çıkmış, ardından fiziksel kısmı tamamen iptal edilmişti. "MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak. MIPJunior da MIPCOM 2020'nin içinde yer alacak. Canneseries ise aksine hem dijital olarak hem de fiziksel olarak 9-14 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. MIPCOM'a katılanlar Canneseries'in dijital kısmında da yer alabilecekler. Fuarın bu seneki onur konuğu ülkesi ise Kore.

BBC Studios, ITV Studios ve Fremantle gibi Cannes'a giden pek çok büyük şirketin dijital versiyonda yer alması bekleniyor. Bunlardan birisi olan Kanal D International'ın fuara götüreceği dizilerin arasında Hekimoğlu, Çatı Katı Aşk (Romance Next Door) ve Yeni Hayat (New Life) da yer alıyor.

Şirket ayrıca Zalim İstanbul (Ruthless City), Afili Aşk (Love Trap), Siyah Beyaz Aşk (Prince of Passion), Vatanım Sensin (Wounded Love), Hayat Şarkısı (Flames of Desire), Güllerin Savaşı (War of the Roses), Meryem gibi pek çok yapımı da MIPCOM Online+ kapsamında tanıtacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER