Global Agency, Arıza ve İyi Günde Kötü Günde'yi MIPCOM'a götürüyor

Global Agency, Arıza ve İyi Günde Kötü Günde'yi MIPCOM'a götürüyor
Global Agency, MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Her yıl Cannes'da düzenlenen içerik fuarı için pandemi nedeniyle ilk olarak hibrid kararı çıkmış, ardından fiziksel kısmı tamamen iptal edilmişti. "MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak. MIPJunior da MIPCOM 2020'nin içinde yer alacak. Canneseries ise aksine hem dijital olarak hem de fiziksel olarak 9-14 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. MIPCOM'a katılanlar Canneseries'in dijital kısmında da yer alabilecekler. Fuarın bu seneki onur konuğu ülkesi ise Kore.

BBC Studios, ITV Studios ve Fremantle gibi Cannes'a giden pek çok büyük şirketin dijital versiyonda yer alması bekleniyor. Bunlardan birisi olan Global Agency'nin fuara götüreceği dizilerin arasında Arıza, İyi Günde Kötü Günde (Happily Ever After), Bay Yanlış (Mr. Wrong), Alef (Aleph), Rise of Empires: Ottoman, Gülperi ve Çocuk (The Boy) da yer alıyor.

Şirket ayrıca Good Singers, Home Quiz, Cleaning Masters, Glam Squad, Who Knows Best gibi çeşitli formatları ve yarışmaları da MIPCOM Online+ kapsamında tanıtacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER