Hulu'nun yeni korku draması Helstrom'un resmi tanıtımı ve afişi yayınlandı

Hulu'nun yeni korku draması Helstrom'un resmi tanıtımı ve afişi yayınlandı
Hulu'nun yeni korku draması Helstrom'un tanıtımı ve afişi yayınlandı. Dizi, 10 bölümlük sezonunun tüm bölümleriyle 16 Ekim'de ekranda olacak.

Helstrom'un hikayesi güçlü ve gizemli bir seri katilin Daimon ve Ana Helstrom adındaki çocukları üzerine kurulu. Karmaşık bir dinamiğe sahip olan kardeşler insanlığın en kötüleriyle kendilerince savaşıyor. Dizinin başrollerini Tom Austen ve Sydney Lemmon paylaşıyor. Kadroda Elizabeth Marvel, Ariana Guerra, Robert Wisdom, June Carryl ve Alain Uy da yer alıyor.

Elizabeth Marvel, uzun süredir bakım evinde kalan anneleri Victoria Helstrom'u canlandıracak. Carryl, Victoria'nın kaldığı bakım evinde çalışan ve hem onu hem de kardeşleri yıllardır kollayan Dr. Louise Hastings'e hayat verecek. Guerra, kardeşlere yardım etmek için Vatikan'dan gelen, Daimon dahil yardım edebileceği herkese yardım etmek isteyen Gabriela'yı oynayacak. Uy ise Ana'nın yakın arkadaşı ve iş ortağı Chris Yen'i oynayacak. Wisdom da bilgisiyle özellikle Ana'ya yardım eden Caretaker'ı canlandıracak.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, afişi gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER