Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin tanıtım çekiminden kamera arkası görüntüleri yayınlandı!

Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin tanıtım çekiminden kamera arkası görüntüleri yayınlandı!
BluTV’nin özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ oyuncularının özel tanıtım çekimi için bir araya geldiği anların kamera arkası görüntüleri de yayınlandı.
 
Duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen, yayınlanan tanıtım videosuyla büyük ses getiren ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin çekimleri devam ederken geçtiğimiz haftalarda dizinin oyuncu kadrosuyla özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Behzat Ç.’nin anti-kahramanı olarak birçok izleyicinin kalbini fetheden Ercüment Çözer’in hikayesinin anlatılacağı dizinin kadrosunda yer alan Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Erkan Can, Tansu Biçer ve Rojda Demirer’in hazır bulunduğu fotoğraf çekiminin keyifli ve merak uyandıracak anları kamera arkası videosuna yansıdı.
 
Adalet kavramını herkese baştan sorgulatacak, Inter Medya yapımcılığındaki dizide Behzat Ç.’den alışık olduğumuz Ercan Mehmet Erdem’in kalemi, başarılı yönetmen Ali Taner Baltacı’nın rejisiyle buluşuyor. Toplumsal yozlaşmanın masaya yatırılacağı, sıra dışı hikayesi ve yıldız isimleriyle ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ çok yakında BluTV ekranında izleyiciyle buluşacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER