Yarım Kalan Aşklar dizinin yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı!

Yarım Kalan Aşklar dizinin yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı!
BluTV’nin yeni sezondaki ilk özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ birinci bölümüyle izleyenlerden tam not aldı. Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığındaki TIMS&B Productions imzalı dizi, 10 Eylül’de yayınlanan ilk bölümüyle övgüleri toplarken, BluTV’nin geçtiğimiz hafta en çok izlenen listesinde ilk sıraya yükseldi.
 
“Kendi katilinin bedeninde dünyaya geri gelsen ne yapardın?”
 
Yarım Kalan Aşklar’ın heyecanla beklenen 2. bölümü öncesi yayınlanan ön izleme sahnesi, dizideki ‘Kadir Bilmez’ karakteriyle çok konuşulan Burak Deniz’in başına gelen birbirinden tuhaf olaylarla nasıl mücadele edeceğine dair merak uyandırıyor.
 
Kadrosunda Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay’ın yanı sıra Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal’ı bir araya getiren ‘Yarım Kalan Aşklar’ aksiyon ve gizem dolu sahneleriyle heyecanı doruk noktasına taşırken, alışık olmadığımız bir aşk hikayesiyle de izleyicinin kalbine dokunuyor.
 
Başarılı ve meraklı gazeteci Ozan’ın (Tolga Sarıtaş) gizemli ölümünün ardından olaylı bir cinayet bürosunun sorumsuz komiseri Kadir’in (Burak Deniz) bedeninde uyanmasını konu alan ‘Yarım Kalan Aşklar’da Kadir’in bedenindeki Ozan, başına gelenlerin absürtlüğüne alışamadan kendini ardı ardına gelen birçok talihsizliğin ortasında buluyor. Ozan ‘Kadir’in bedenindeyken gazeteci ‘Elif’le (Dilan Çiçek Deniz) birlikte bir yandan üstü örtülmüş gerçeklerin peşinden giderken bir yandan da aşkına yeniden kavuşmanın yollarını arayacak.
 
Aksiyon, aşk, gizem ve komediyi bir araya getiren dizinin senaryosu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un imzasını taşırken, bu farklı hikaye Umur Turagay’ın rejisiyle buluşuyor. İzleyicilerin kendilerini sürprizlerle dolu bir yolculukta bulacağı, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavının verileceği ‘Yarım Kalan Aşklar’ın heyecan dolu 2. bölümü bugün saat 19.00’da sadece BluTV’de...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER