İlker Kaleli'nin de kadrosunda yer aldığı The Serpent'ın çekimleri tamamlandı

İlker Kaleli'nin de kadrosunda yer aldığı The Serpent'ın çekimleri tamamlandı
İlker Kaleli'nin de kadrosunda yer aldığı The Serpent'ın çekimleri tamamlandı.

BBC ve Netflix ortak yapımı dizinin devam eden çekimleri pandemi nedeniyle Mart ayında durdurulmuştu. Çekimlere yaklaşık 5 ay sonra geri dönüldü. Daha önce Tayland'da yapılan çekimler İngiltere'de taşındı. 17 Ağustos'ta başlayan çekimler, Variety'nin haberine göre Cuma günü itibarıyla tamamlandı. Londra'nın kuzeyindeki Hertfordshire bölgesinde çekilen The Serpent'in eksik sahnelerini Hans Herbots yönetti. 

İlker Kaleli, Mart öncesinde sahnelerini tamamlamış, Türkiye'ye döndükten bir süre sonra Öğretmen dizisine başlamıştı. Pandemi nedeniyle duran Öğretmen, sonbahar sezonunda yeniden ekranda olacak.

Kadrosunda Jenna Coleman, Billy Howle ve Ellie Bamber gibi isimlerin de yer aldığı The Serpent'in konusu gerçek bir hikayeye dayanıyor ve 1970’lerde Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin öldürülmesinin arkasındaki baş şüpheli Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikayesini konu alıyor. 20. yüzyılın en azılı suçlularından biri olan Charles Sobrhaj'ı ise Tahar Rahim canlandırıyor.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında ise Alice Englert, Mathilde Warnier, Gregoire Isvarine, Sahajak Boonthanakit, Fabien Frankel, Chicha Amatayakul, Surasak Chaiyaat, Ruby Ashbourne-Serkis, Armand Rosbak, Ellie de Lange ve Amesh Edireweera gibi isimler bulunuyor.

BBC One tarafından ITV Studios'un bir parçası olan Mammoth Screen yapımcılığında hayata geçirilen 8 bölümlük dizi, İngiltere ve İrlanda dışındaki ülkelerde Netflix’te yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER