Stephen King uyarlaması The Stand, 17 Aralık'ta başlıyor

Stephen King uyarlaması The Stand, 17 Aralık'ta başlıyor
Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizi 17 Aralık'ta başlıyor. Diziden ilk kareler eşliğinde yayın tarihi de açıklandı.

The Stand ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle ile sınanıyorlar.

Kadroya dahil olan Greg Kinnear (Glen Bateman) karakterini canlandıracak. Dul bir profesör olan Glen, tek başına yaşamaya alışkın bir adamdır. Salgın başladıktan sonra Glen'i yolu Mother Abagail, görüleri ve etrafındaki kişilerle yolu kesişecek.

The Stand'in açıklanan kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Alexander Skarsgard (Randal Flagg), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Whoopi Goldberg (Mother Abigail), Greg Kinnear (Glen Bateman), Henry Zaga (Nick Andros), Marilyn Manson, Jovan Adepo, Owen Teague, Brad William Henke, Daniel Sunjata, Eion Bailey, Katherine McNamara ve Hamish Linklater da yer alıyor. 

Yeni dizi, dijital platformlardan CBS All Access'te yayınlanacak. Stephen King, romanın dizi uyarlaması için yeni bir son yazdığını açıkladı. Mini diziyi Josh Boone (The Fault in Our Stars) yazdı ve yönetti. Kendisine senaryoda Ben Cavell (SEAL Team) eşlik etti.

Diziden gelen kareleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER