The Ellen DeGeneres Show'un üç baş yapımcısı kovuldu

The Ellen DeGeneres Show'un üç baş yapımcısı kovuldu
The Ellen DeGeneres Show'un üç baş yapımcısı kovuldu.

Ellen DeGeneres'in sunucusu olduğu talk şovun pek çok eski ve hali hazırda çalışanı programın perde arkasındaki toksik çalışma ortamından şikayetçi olmuşlardı. Bunun ardından Warner Media tarafından başlatılan iç soruşturma sonunda yapımcılardan Ed Glavin, Kevin Leman ve Jonathan Norman'la yollar ayrıldı.

DeGeneres, şovu sunmaya devam edecek. Başlama tarihi bir hafta ertelenen programın 14 Eylül'de ekrana dönmesi planlanıyor. Şovun başlangıcından beri baş yapımcı olarak çalışan Mary Connelly, Andy Lassner ve Derek Westervelt görevlerine devam edecek. Şovda çalışan DJ Stephen “tWitch” Boss da yapımcı pozisyonuna terfi ettirildi.

Ayrılık kararı çalışanlara Ellen'ın da katıldığı bir video konferans görüşmesiyle duyuruldu. 200'den fazla çalışana konuşan ünlü sunucu, mükemmel olmadığını kabul ederek çalışma ortamıyla ilgili yapılan suçlamaları kalp kırıcı olarak nitelendirdi. Çalışanlara setteyken kendisiyle göz teması kurmamasının söylendiğine yönelik dedikodulara değinerek reddeden DeGeneres, şovun sorunsuz çekilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti. Başarılarıyla gurur duyduğunu, güçlü bir şekilde geri döneceklerini ve en iyi sezonlarını ortaya koyacaklarını da ekledi.

Variety'nin haberine göre Glavin ve Leman, DeGeneres'in yapımcısı olduğu diğer programlardan da çıkarıldılar. Warner Media, yaptığı soruşturmanın sonuçlarıyla ilgili yorum yapmayı reddetti. Haberde programın kamera arkasında sistematik ırkçılık olduğua dair bir kanıt bulunamadığı, ancak çeşitlilik konusunda daha fazlasının yapılması gerektiğinin altının çizildiği yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER