Peacock'tan yeni bir gençlik draması geliyor: One of Us is Lying

Peacock'tan yeni bir gençlik draması geliyor: One of Us is Lying
Peacock'tan yeni bir gençlik draması geliyor. "One of Us is Lying" isimli dizi resmi onayı aldı. 

Karen M. McManus'un romanından uyarlanan dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. Elite'in yaratıcılarından Darío Madrona, diziyi hazırlayacak. Kitabın tanıtım bülteninde yer alan bilgiler şöyle:

Bir pazartesi öğleden sonra, Bayview Lisesi’nin beş öğrencisi cezaya kaldı. Bronwyn, öğrencilerden ZEKİ olanı, Yale Üniversitesi’ne girmek istiyor ve asla kuralları çiğnemiyordu. GÜZEL olan Addy ise mükemmel bir mezuniyet balosu prensesiydi. SABIKALI olan Nate, halihazırda uyuşturucu satıcılığından şartlı tahliye edilmişti. SPORCU olan Cooper, tüm gözleri üzerinde toplayan bir beyzbol oyuncusuydu. Ve herkes tarafından DIŞLANAN Simon, Bayview Lisesi’nin ünlü dedikodu uygulamasının yaratıcısıydı.

Ancak kimse Simon’ın o ceza sınıfında öleceğini tahmin edemezdi. Yapılan soruşturmaya göre Simon’ın ölümü bir kaza değildi. Üstelik polis, Simon’ın diğer dört öğrenci hakkında yayınlayacağı dedikoduları eline geçirince hepsi birer cinayet şüphelisi oldu. Peki kim yalan söylüyordu?

Herkesin sırları vardır, değil mi? Asıl önemli olan, o sırları korumak için ne kadar ileri gideceğinizdir.

Kadroda Marianly Tejada (The Purge), Cooper van Grootel (Go!), Annalisa Cochrane (Into the Dark: Pure), Chibuikem Uche (Ghost Draft), Jessica McLeod (You Me Her), Barrett Carnahan (Grown-ish) ve Melissa Collazo (Swamp Thing) yer alıyor. UCP ve 5 More Minutes Productions yapımını üstlendi. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER