Fauda ve Shtisel'in yapımcısından yeni dizi: The Beauty Queen Of Jerusalem

Fauda ve Shtisel'in yapımcısından yeni dizi: The Beauty Queen Of Jerusalem
Fauda ve Shtisel'in yapımcısı Yes Studios'tan yeni dizi bir dizi geliyor. "The Beauty Queen Of Jerusalem" isimli projenin prodüksiyonu İsrail'de başladı.  

Dizi, Sarit Yishai-Levy'nin aynı isimli romanından uyarlanacak. İki sezonluk onay alan diziyi Yes TV yayınlayacak ve 2021'in başlarında ekrana gelecek. İbranice, İngilizce, Yahudi İspanyolcası ve Arapça dillerinde hazırlanacak. Çekimler Kudüs, Safed ve Acre'de yapılacak. Çok jenerasyonlu dizinin hikayesi 20. yüzyılın ilk yarısından ortalarına doğru bir zamanda geçecek. Osmanlı İmparatorluğu, İngiliz sömürgesi ve İsrail'in Bağımsızlık Savaşı zamanında yaşamış bir ailenin trajik hikayesi anlatılacak.

Kadrosunda Michael Aloni (Shtisel), Hila Saada (The Baker & The Beauty), Itzik Cohen (Fauda), Yuval Scharf (McMafia), Swell Ariel Or, Ellie Steen, Moris Cohen, Irit Kaplan, Israel Ogalbo, Tamir Ginsburg, Tom Hagi, Omer Dror, Miki Kam ve Dov Navon gibi isimler yer alıyor.

Shlomo Mashiach (Your Honor) ve Ester Namdar Tamam'ın yaratıcısı olduğu The Beauty Queen Of Jerusalem'i Oded Davidoff yönetecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER