Peacock için hazırlanan Rutherford Falls dizisinin kadrosu açıklandı

Peacock için hazırlanan Rutherford Falls dizisinin kadrosu açıklandı
NBCUniversal'ın yeni dijital platformu Peacock için hazırlanan Rutherford Falls dizisinin kadrosu açıklandı.

Ed Helms'in başrol, yapımcı ve yaratıcı olduğu komedi dizisinde Jana Schmieding (Blast), Michael Greyeyes (I Know This Much Is True), Jesse Leigh (Heathers) ve Dustin Milligan (Schitt’s Creek) yer alacak. New York'taki aynı isimli küçük bir kasabadaki hayat, kasabaya ismini veren aileye mensup yerel kahraman Nathan Rutherford'un (Helms) tarihi bir heykeli kaldırmak istemesi üzerine alt üst olacak.

Schmieding, Nathan'ın en yakın arkadaşı Reagan Wells'i canlandıracak. Oldukça zeki olan Reagan, kültür merkezini dünyaca ünlü bir müzeye çevirme derdinde. Greyeyes, gazinonun CEO'su ve Reagan'ın patronu Terry Tarbell'i oynayacak. Karizmatik bir adam olan Terry'nin kendisi ve kabilesi için büyük planları var. Leigh, Nathan'ın non-binary genç asistanı Bobbie Yang'e hayat verecek. Bobbie, bulduğu ilk fırsatta bu kasabadan kurtulmak için uğraşacak. Milligan ise Rutherford Falls'ta olup bitenlerle ilgilenen muhabir Josh Cogan'ı canlandıracak.

Dizide yapımcı olarak Helms'e Michael Schur ve Sierra Teller Ornelas eşlik edecek. Universal Television, Fremulon, 3 Arts Entertainment ve Pacific Electric Picture Company ise yapımını üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER