Elite'in kadrosunda Covid-19'a rastlanınca 4. sezon çekimleri durdu

Elite'in kadrosunda Covid-19'a rastlanınca 4. sezon çekimleri durdu
Netflix'in popüler gençlik draması Elite de virüsten etkilenen dizilerin arasına katıldı.

Dördüncü sezon hazırlıklarını devam ettire dizi, sezonun çekimlerine de başlamıştı. Ancak fazla ilerleyemeden durmak zorunda kaldı, nedeni ise kadrodaki isimlerden birisinde Covid-19'un olması. FormulaTV'nin haberine göre gerekli sağlık ve güvenlik protokollerine uyarak çekimleri durduran yapım ekibi, herkesi teste soktu. Dizinin çekimlere ne zaman döneceği şimdilik bilinmiyor ve karar öncesi ekibin test sonuçlarının tamamlanması bekleniyor. Kadrodan testi pozitif çıkan kişi ise açıklanmadı.

Mayıs ayında yapılan açıklamayla dizinin oyuncularından Álvaro Rico (Polo), Mina El Hammani (Nadia), Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lu) ve Jorge López'in (Valerio) yeni sezonda yer almayağı duyurulmuştu. Geçtğimiz ay ise yeni sezonun kadrosuna Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch'in dahil olduğu açıklandı. Yeni oyuncuların karakterleri ise şimdilik bilinmiyor.

Elite'in gelecek sezonunun 2021'den önce ekranda olması beklenmiyor. Dördüncü sezonun bölümlerini Eduardo Chapero Jackson ve Ginesta Guindal yönetecek. Senaryoyu Jaime Vaca, David Lorenzo, Almudena Ocaña ve Esther Morales kaleme aldı. Yapımını ise Carlos Montero, Diego Betancor ve Jaime Vaca üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER