Love, Victor dizisi 2. sezon onayını aldı

Love, Victor dizisi 2. sezon onayını aldı
Love, Simon filminin dizi uyarlaması olarak ekrana gelen "Love, Victor" ekranda kalıyor. Hulu, 19 Haziran'da ilk sezonu yayınlanan diziye 2. sezon onayını verdi.

Daha önce Disney+ için hazırlanan Love, Victor post-prodüksiyon aşamasında Hulu'ya transfer olmuştu. Dizinin showrunnerlarından Brian Tanen, gelecek sezonunun direkt olarak Hulu'ya göre hazırlanacağını ve bunun kendilerine rahatlık kazandıracağını belirtti.

Love, Simon filmi Becky Albertalli'nin romanından uyarlanarak sinemaya gelmişti. Dizi ise filmle/romanla aynı dünyada geçen benzer bir yapım olarak ekrana geldi. 2017'de vizyona gelen film ve Albertalli'nin "Simon vs the Homosapien Agenda" isimli romanı eşcinsel bir ergeni merkezine oturtan romantizm odaklı bir yapım. Filmde ana karakteri Nick Robinson canlandırıyor. Dizinin ana karakterini ise Michael Cimino (Annabelle Comes Home) üstlendi. 

Cimino yeni dizide filmde yer alan Creekwood Lisesi'nde okumaya başlayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan, evle ve kendi cinselliğiyle ilgili yaşadığı zorluklar olan Victor karakterini canlandırıyor. Kadroda Ana Ortiz, James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez, Bebe Wood, Rachel Naomi Hilson ve Sophia Bush da bulunuyor. Nick Robinson ise dizide dış ses olarak yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER