ViacomCBS, yeni bir dijital platform kurmak için hazırlıklara başladı

ViacomCBS, yeni bir dijital platform kurmak için hazırlıklara başladı
ViacomCBS, yeni bir dijital platform kurmak için hazırlıklara başladı. Global olarak hizmet vermeyi planlayan yeni platformun 2021'in başlarında açılması planlanıyor.

Açılacak yeni platformda ViacomCBS'e bağlı markaların; yani Showtime, CBS All Access, CBS, MTV, Comedy Central, Nickelodeon ve Paramount'un içerikleri yer alacak. Platformun ilk açılacağı yerlerin arasında Avustralya, Latin Amerika ve Nordik bölge de yer alıyor. Hatta CBS All Access'in ve Paramount Plus'ın hizmet verdiği yerlerde yalnızca yeniden açılma gerçekleştirilecek.

Orijinal yapım Showtime ve CBS All Access içeriklerinin yanı sıra bazı Paramount filmleri ilk kez bu platformda ekrana gelecek. Şirketin daha önce başka yayıncılara lisansladığı içerikler konusundaysa iş birliğinin devam etmesi bekleniyor. Dolayısıyla sunulan içerikler Netflix'te de olduğu gibi ülkelere göre değişecek. Ayrıca bu ülkelerin bir kısmında orijinal içerik üretimi de yapılacak. Ancak öncelik şirkete bağlı markaların yeni projelerinin yayınında olacak.

Altyapı olarak da CBS All Access'in altyapısı kullanılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER