Digiturk'te bu haftanın öne çıkan içeriklerinde neler var?

Digiturk'te bu haftanın öne çıkan içeriklerinde neler var?
Digiturk, her yaşa ve her zevke uygun özel kanalları ile birbirinden farklı dizi, film ve belgesel içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Digiturk’ün özel kanalları gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor.

Digiturk’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle;

Yeni Dizi “Brave New World” 1.sezonun tüm bölümleriyle 16 Temmuz’da beIN CONNECT’te!
Aldous Huxley’in aynı adlı meşhur distopik romanından uyarlanan bilim kurgu dizisi “Brave New World” 1.sezonun tüm bölümleriyle 16 Temmuz’da ABD’den 24 saat sonra beIN CONNECT’te!

Dizinin başrolünü “Solo: A Star Wars Story”de sinemanın belki de en efsane karakterlerinden Han Solo’nun gençliğini canlandıran Alden Ehrenreich üstlenirken “Downtown Abbey”den tanıdığımız Jessica Brown Findlay, Harry Lloyd, Joseph Morgan ve Demi Moore oyuncu kadrosunda bulunan isimler arasında.

2540 yılının Yeni Londra kentinde geçen hikaye bizi önce tümüyle huzuru ve mutluluğu bulmuş bir toplumla tanıştırıyor. İlk bakışta her bireyin istediği hayatı istediği gibi yaşadığı bir toplum gibi görünen fakat aslında tekeşlilik, mahremiyet, para, aile ve tarihin tümüyle yasaklandığı bir toplumla karşı karşıyayız. Teknolojinin artık daha fazla gelişmeye gerek olmayacak bir seviyeye kadar yükseldiği, herkesin büyük bir uyum ve refah içinde yaşadığı bu düzenin ardını kazıdığınızda bambaşka bir görüntüyle karşılaşıyoruz.

“The Twilight Zone” İkinci Sezonu ile beIN SERIES SCI-FI’da!
1959-1964 yılları arasında 5 sezon boyunca birbirinden farklı hikayelerin anlatıldığı fantastik, korku, gizem dizisi Alacakaranlık Kuşağı’nın günümüze uyarlanan hikayeleri “The Twilight Zone” ile ekranlarımıza gelmeye devam ediyor. “The Twilight Zone” ikinci sezonu ile 13 Temmuz’dan itibaren her Pazartesi saat 22.00’da beIN SERIES SCI-FI’da!

Her bölümde farklı oyuncularla, farklı konuların işlendiği “The Twilight Zone”un ikinci sezonunda Morena Baccarin, Billy Porter, Ethan Embry, Topher Grace, Natalie Martinez, Christopher Meloni, Gretchen Mol, Damon Wayans Jr. gibi yıldızları izleyeceğiz. “Get Out” ve “Us” filmlerinin Oscar’lı yaratıcısı Jordan Peele ilk sezonda olduğu gibi bu sezon da yapımcı ve anlatıcı görevinde olacak.

Serinin Üçüncü Filmi “Escape Plan: The Extractors” beIN MOVIES PREMIERE’de!
Yönetmenliğini John Herzfeld’in üstlendiği, başrollerini ise Sylvester Stallone, Dave Bautista ve Curtis '50 Cent' Jackson’ın paylaştığı aksiyon dolu bir plana hazır mısınız? Escape Plan serisinin üçüncü filmi “Kaçış Planı 3” (Escape Plan: The Extractors), 12 Temmuz Pazar günü saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de.

Güvenlik uzmanı Ray Breslin, Hong Kong'un en zengin iş adamının kaçırılan kızını kurtarmak üzere görevlendirilir. Ancak Ray'in kız arkadaşı da aynı kişiler tarafından kaçırılınca işler değişir. Tüm bunların arkasında, Ray'in eski iş ortağının oğlu vardır. Bu gözü dönmüş adamın aklında tek bir şey vardır: İntikam. Acaba Ray, zamana karşı yarışarak tutsakları bu adamın elinden kurtarabilecek midir?

Yeni Program “Yedikleriniz Davranışlarınız Olur” beIN GURME’de!
Yeme alışkanlıkları ve tutumlarımızın her birimizi nasıl etkilediğini, yediklerimizin vücudumuzda ve yaşantımızda nelere sebep olduğunu, beslenme alışkanlıklarını iyi yönde değiştirmenin yollarını ve tariflerini ekrana taşıyacak olan “Yedikleriniz Davranışlarınız Olur”, Şef Deniz Orhun’un sunumuyla 12 Temmuz Pazar günü, saat 20.10’da beIN GURME’de.

“Yedikleriniz Davranışlarınız Olur”da izleyiciye klasik yemek programından çok daha fazlasını sunmak adına Şef Deniz Orhun her bölümü farklı konu başlığı üzerinden yarattığı tarifleriyle süsleyecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER