Quibi, Most Dangerous Game dizisine 2. sezon onayını verdi

Quibi, Most Dangerous Game dizisine 2. sezon onayını verdi
6 Nisan'da yayın hayatına başlayan yeni dijital yayın platformu Quibi, ekrana getirdiği ilk dizi projelerinden Most Dangerous Game'e 2. sezon onayı verdi.

Christoph Waltz ve Liam Hemsworth’ün başrollerinde olduğu dizi, ölümcül bir hastalığı olan ve hamile karısıyla ilgilenmeye çalışan bir adam üzerine kurulu. Dodge Tynes (Hemsworth), Açlık Oyunları'na benzeyen 24.5 milyon dolar ödüllü ve tehlikeli bir kedi-fare oyununa potansiyel bir av olarak dahil oluyor.

Nick Santora'nun hazırladığı dizinin ikinci sezonunun hikayesi New York'ta geçecek. Gelecek sezonda Waltz, av organizatörü Miles Seller karakterini canlandırmaya devam edecek. Yeni sezonda farklı bir "avın" hikayesi anlatılacak. Santora, yaptığı açıklama dizinin sezonunun film halinde bir araya getirildiğini de açıkladı. Quibi'nin yayın politikası gereği ekrana getirdiği dizilerin bölümleri en fazla 10 dakikadan oluşuyor.

Most Dangerous Game'in yayınlanan ilk sezonu 15 bölümden oluşuyor. Kadrosunda Sarah Gadon (Dracula Untold), Zach Cherry (Succession), Aaron Poole (The Captive), Christopher Webster (American Assassin) , Billy Burke (The Twilight Saga) ve Natasha Bordizzo (The Society) da yer alıyor.  

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER