Cobra Kai dizisi Netflix'e transfer oldu

 Cobra Kai dizisi Netflix'e transfer oldu
Cobra Kai dizisi Netflix'e transfer oldu.

Youtube'un içerik yayını yaptığı Youtube Premium'da ekrana gelen dizi, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde 3. sezon onayı almıştı. Ancak Youtube, orijinal yapım dizi işini geri plana atarak senaryosuz içeriklere ağırlık verme kararı alınca elindeki dizileri gözden çıkarmaya başladı. Hatta birkaç hafta önce Cobra Kai'nin diğer dijital platformlarla görüşmelere başladığı, yeni sezonun Youtube'da yayınlanmayacağı haberi geldi.

Olası 4. sezon ihtimali için yeni bir yayıncı arayan yapımcılar, sonunda Netflix ile el sıkıştı. Çekimleri tamamlanan sezonun ne zaman ekrana geleceği şimdilik belirsiz. İlk iki sezon ise bu yılın sonlarına doğru Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.

1984 yapımı The Karate Kid filminin devamı niteliğindeki dizinin başrollerinde filmde de yer alan Daniel LaRusso ile Johnny Lawrence yer alıyor. Josh Heald (Hot Tub Time Machine), Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg (Harold and Kumar) projenin senaristliğini; Ralph Macchio ve William Zabka ise yapımcılığını üstlendiler.

Yeni dizide turnuvanın bitişinin 30 yıl sonrasında Johnny, Cobra Kai dojoyu yeniden açmaya karar verir. Daniel ise akıl hocası Mr. Miyagi'nin yokluğunun üstesinden gelmekte zorlanmaktadır. Bu ikili kısa süre içinde aralarındaki anlaşmazlıkla baş etmenin en iyi yolunun karate olduğuna karar veriyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER