Warner Bros, filmlerinin ve dizilerinin tanıtımı için DC Fandome'u başlatıyor

Warner Bros, filmlerinin ve dizilerinin tanıtımı için DC Fandome'u başlatıyor
Warner Bros, bünyesindeki filmlerin ve dizilerin tanıtımı için "DC Fandome" isminde yeni bir etkinlik başlatma kararı aldı. 22 Ağustos'ta düzenlenecek ve 24 saat sürecek olan DC Fandome'da çizgi romanlardan dizilere, filmlerden oyunlara kadar DC Comics'le alakalı konularda yeni duyurular yapılacak. 

Etkinlikte yer bulması beklenen projelerin içinde The Batman, The Suicide Squad ve Wonder Woman 1984 göze çarparken DC filmlerinden Black Adam, The Flash, Zack Snyder's Justice League, Aquaman ve Shazam!'ın da Fandome'da olması bekleniyor. 

Ayrıca DC'nin çeşitli platformlarda yayınlanan Black Lightning, DC Super Hero Girls, Legends of Tomorrow, Stargirl, Doom Patrol, Harley Quinn, Lucifer, Pennyworth, Supergirl, Superman & Lois, Teen Titans GO!, Titans, Watchmen ve Young Justice: Outsiders dizileri de DC Fandome'un içeriğinde yer alıyor.

Pek çok stüdyonun dizilerini ve filmlerini tanıtım için getirdiği San Diego Comic-Con, her yıl Temmuz ayında düzenlenmesine rağmen salgın sonrası tarihinde ilk kez iptal olmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER