Büyük Beden Küçük Beden programı TLC’de ekrana gelecek!

Büyük Beden Küçük Beden programı TLC’de ekrana gelecek!
Dr. Christian Jessen’ın beslenme kliniği, en dramatik diyet iş birliğine kapılarını açıyor. 9 büyük beden ve 9 küçük beden kişinin birbirlerinin yeme alışkanlıklarını değiştireceği ilginç hikayelere tanıklık edeceğiniz Büyük Beden Küçük Beden, 10 Haziran’dan itibaren her Çarşamba 20:30’da TLC’de.
 
Hayatı yemek üzerine kurulu büyük beden danışanlar ile anoreksiya olma yolunda ilerleyen kişiler, 5 günlük bir program ile diyetlerini takas ediyor. İngiliz doktor Christian Jessen’ın, hayatları kilo problemi üzerine kurulu kişilerin hikayelerini anlattığı programda farklı yaşamlara tanıklık ederken sağlıklı beslenme hakkında çok şey öğreneceksiniz.
 
Sağlıksız bir kahvaltı, bitmek bilmeyen ara öğünler, hamur işleri, fast foodlar ve fazla kalorili yiyecekler… Dr. Jessen’a danışanlar arasında 5 yaşındaki oğlunun beslenme alışkanlıklarını da olumsuz etkilediğini fark eden Louise, yeme düzeni olmadan yaşamını sürdüren ve açlık hissedince sigaraya sarılan Josh, 3 kişinin ihtiyacını karşılayacak miktarda beslenen Amy, yemek için vakit bulamayıp yürüyecek dahi enerjisi kalmayan Ami ve bir yılda 208 tavuk, 1716 pastırma, 3800 sosis, 36.000 dilim şarküteri ürünü, 36 kilo kıyma tüketen et bağımlısı Dawn gibi şaşırtıcı hikayelere sahip kişiler bulunuyor.
 
Kesintisiz gözyaşları ve öfke nöbetlerine tanıklık edeceğiniz Büyük Beden Küçük Beden, 10 Haziran’dan itibaren her Çarşamba 20:30’da TLC’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER