Prodigal Son dizisi 2. sezon onayını aldı

Prodigal Son dizisi 2. sezon onayını aldı
FOX, Prodigal Son dizisine 2. sezon onayını verdi. Başrol oyuncularından Michael Sheen'in programını ayarlamasının kanal, resmi onayı duyurdu.

9-1-1 ve 9-1-1: Lone Star'ın ardından kanalın en çok reyting alan 3. dizisi olan Prodigal Son, yeni sezonuyla 2021'de ekranda olacak. FOX bir süre önce pandemi nedeniyle dizilerini Ocak ayından önce başlatmayacağını duyurmuştu. Kanal, daha önce 9-1-1, 9-1-1: Lone Star, The Simpsons, Family Guy, Bless the Hearts, Bob’s Burgers, Duncanville, The Resident ve Last Man Standing dizilerine de onay verdi. Outmatched, Deputy ve Almost Family ise iptal oldu.

Suçlu psikolojisi üzerine uzman Malcolm Bright, katillerin nasıl düşündüklerini ve nasıl çalıştıklarını iyi bilmektedir. Kendisi da aynı zamanda ünlü seri katil Martin Whitly'nin oğludur. Hatta yıllar önce babasının yakalanmasını sağlamıştır. Malcolm, ilgilendiği bir dava nedeniyle yıllar sonra babasıyla yeniden iletişme geçmek zorunda kalıyor.

Kadrosunda Michael Sheen, Tom Payne, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage ve Aurora Perrineau gibi isimler yer alıyor. Chris Fedak ve Sam Sklaver'ın sorumlusu olduğu projenin yürütücü yapımcıları arasında Greg Berlanti de bulunuyor. Ülkemizdeki yayın hakkı bein Series'de.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER