BluTV özel yapımı Dijital Flörtleşme bugün başlıyor!

BluTV özel yapımı Dijital Flörtleşme bugün başlıyor!
Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV’nin merakla beklenen özel belgesel içeriği Dijital Flörtleşme bugün başlıyor. İlk bölümünün tanıtım videosu yayınlanan Dijital Flörtleşme, günümüzün yeni ilişki tarzı olan takılma kültürü, ilk buluşmalar ve ilişkiler gibi konuları gerçek kişilerin tecrübeleriyle aktaracak.

Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV’nin sevilen belgesel serisi Pavyon’un yaratıcılarından ilgi çekici bir belgesel daha bugün izleyicileriyle buluşuyor. Dijital Flörtleşme, takılma ve “stalk” kültürü, “sexting”, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alırken flörtleşmenin dijitalleşmeyle birlikte nasıl bir dönüşüm geçirdiğini tüm çıplaklığıyla gözler önüne serecek.

Dijital ilişkilerde “takılma”
Beş bölümden oluşan ve iki haftada bir yeni bölümleri yayına girecek olan Dijital Flörtleşme’nin ilk bölümü internet kullanımının yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan, ilişkilerin yüzeysel düzeyde kaldığı “takılma kültürü” konusunu ele alacak. Duygusal ilişkilerde sorumluluk almak istemeyen kişiler tarafından yaşanan ve eski sevgililer, aile ve iş hayatı gibi konuların derinlemesine konuşulmadığı ilişki türü olan “takılma” kültürü tecrübe eden kişiler tarafından aktarılacak. “Dating” uygulamaları ile ilişki arayanlar kendilerini anlatırken ilişkilerin sosyal boyutu da seksolog ve araştırmacı gibi uzmanlar tarafından masaya yatırılacak.

Bugün 17.00’de başlayacak olan BluTV özel içeriği Dijital Flörtleşme’nin ilk bölüm fragmanı için:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER